לימודי רפואה טבעית

מאמר

לימודי רפואה טבעית הם לימודים מהנים במיוחד מכיוון שהם חושפים את הסטודנט לתורות עתיקות רבות שהיו קיימות הרבה לפני הרפואה המודרנית. לימודי רפואה טבעית כוללים שיטות טיפול אלטרנטיביות ושיטות רקיחת תרופות מיוחדות והמטרה היא לקבל את הידע המקיף ביותר על מנת להיות מסוגל הן לערוך את הבדיקה המדויקת ביותר והן לקבוע את הטיפול המומלץ ביותר.

לימודי רפואה טבעית הם לימודים לא קלים והם דורשים התמדה, הם נמשכים כ-4 שנים ובמהלכם הסטודנטים רוכשים ידע רב מתחומים שונים של מדעי החיים. לימודי רפואה טבעית לא דומים ללימודי הרפואה הקונבנציונאלית מכיוון שהגישות שעומדות ביסודה של הרפואה הטבעית רואות בגוף ובנשמה שלם אחד שבו מתקיים דיאלוג מתמיד בין שניהם.

על מנת לסיים לימודי רפואה טבעית, על הסטודנט יהיה לגשת למבחנים וגם לעבור סטאג’ באחד התחומים שנלמדו במהלך לימודי רפואה טבעית, אותו תחום ניתן לבחירתו החופשית של הסטודנט ובו הוא יוכל להעביר טיפולים בהמשך. בסיום הסטאג’ ולאחר הצלחה בכל המבחנים, הסטודנט יקבל תעודה המעידה על כך שהוא סיים את לימודיו בהצלחה והוא יוכל להתחיל להעניק טיפולים למטופלים.

במהלך לימודי רפואה טבעית, הסטודנט לומד מגוון שיטות טיפול ייחודיות אשר משלבות את הגוף והנפש של המטופל ויוצרות איזון בין השניים על מנת לסייעה להגברת יכולת הריפוי הטבעית של גוף האדם. בנוסף, כל סטודנט הלומד לימודי רפואה טבעית יעבור השתלמות בתחום האבחון על מנת להיות מסוגל לזהות ממה סובל המטופל שלו בצורה מדויקת. כל הכלים האלו יחד, יעניקו לסטודנט בסיום לימודי רפואה טבעית את מערך הכלים הייחודי ביותר שבו משתמשים זה אלפי שנים בני האדם על מנת להיות מסוגלים לעזור לחולים והוא יוכל לטפל במי שמעוניין להתנסות בשיטות טיפול אלטרנטיביות במקום השיטות המוכרות של הרפואה הקונוונציונלית.