רוצים להתחיל באורח חיים בריא של תזונה וכושר אבל פשוט לא מצליחים? ייתכן מאוד ואתם פשוט לא עושים זאת נכון!

החלטתם שאתם מתחילים לאכול בריא, שאתם מתחילים לעשות כושר אבל זאת כבר הפעם החמישית שאתם מחליטים וזה לא יוצא לפעול, למה??

כיום כולם יודעים את החשיבות של אורח חיים בריא, את הצורך בהגבלת המתוקים והבצקים, את הצורך לעסוק בפעילות גופנית אינטנסיבית מספר פעמים בשבוע. אבל עדיין, רק מעטים מצליחים לעשות זאת ולחיות כך בצורה מעוררת הערכה. למסתכלים מהצד נדמה שמדובר בכוח רצון אדיר או מוטיבציה גבוהה משלהם, אך מסתבר שישנו פרט אחד חשוב שמבדיל הרבה מאוד פעמים בין הצלחה לכשלון. הסדר בחיינו.

קמתם בבוקר אחרי שהחלטתם על תזונה בריאה, אבל מה אתם אוכלים? ובצהריים אתם נמצאים בעבודה כבר מורעבים, למטה יש רק חנות פלאפל, נשאר רעבים עד הערב? שוב נשבר? חזרתם הביתה אחרי ישיבה ארוכה, התקלחתם, עכשיו תצאו לריצה?

ניהול המשימות בחיינו הוא הכרחי ומחייב כאשר אנחנו רוצים לבחור איך לחיות את חיינו ולא לתת לחיים לנהל אותנו. בוודאי כשאנחנו רוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים שלנו. עלינו לקחת את החיים שלנו בידנו ולנהל את המשימות שלנו בצורה מסודרת ומדויקת. מסתבכים? קיימת כיום אפשרות לשימוש בשירותיה של מערכת ניהול משימות דוגמאת WIDIZ – מערכות מסוג זה יעשו לכם את הסדר המיוחל. שם תכתבו בדיוק את סדר יומכם, מתי אתם קמים, באיזה שעה ארוחת בוקר, באיזה שעה ארוחת צהריים, וגם מה צריך להביא לעבודה באותו היום בשביל ארוחת הצהריים. כמו כן, תוכלו לנהל את שעות האימונים שלכם והכל בצורה מסודרת ומאורגנת, התאימו את החיים שלכם לרצונות שלכם ולא להפך.

תכנות אלו מצוינות כיוון שבהם תוכלו למצוא מערכת תזכורות אקטיבית, לסדר לו”ז לימים רבים קדימה, וגם לבצע שינויים ואדפטציות כשצריך, בסוף החיים שלנו דינאמיים ולעיתים יש להתחשב גם באירועים חיצוניים וצרכים שמשפיעים, אך בשום אופן לא לוותר על המשימות שלנו.

מערכת ניהול משימות לשינוי תזונה וכושר זה הפתרון הנכון למי שבאמת רוצה להביא לשינוי באורח חייו.

Comments are closed.